+380 96 128 02 28
+380 44 407 68 63

UA RU

Забули пароль?

Наші вітання.

Наша компанія, ТОВ "СПС-ГРУПА", достатньо довгий термін, присутня на ринку, як готової продукції по спецодягу, форми для охоронних структур, так і її виробництва за побажанням замовника.

Спеціальний одяг – це передусім засіб індивідуального захисту. Спецодяг ( костюм, комбінезон, халат, фартук, нарукавники та шн.) застосовується для захисту від шкідливих та небезпечних факторів, що можуть зашкодити працівнику, на його робочому місці.
Ми пропонуємо виготовлення спеціального одягу, як засіб комунікації з кінцевим споживачем та приватним інвестором, зважаючи на елементи корпоративного стилю.

Корпоративний спецодяг використовується, також для підтримки фірмового стилю будь якого підприємства та організації.
Складовою сучасного спецодягу є брендування. Тобто, нанесення фірмового логотипу.Одяг з логотипом служить рекламним носієм.
Логотипи наносяться на спецодяг різними засобами. Такими як трафаретне печатання на тканині (шовкографія), термотрансфери, флокування та вишивання ниткою. За побажанням замовника.

Форма для охорони – уніформа (лат. Forma "форма", лат.Uniformis "однаковий") – однакова за стилем, кроєм, кольором . Це службовий одяг для відтворення єдиного корпоративного стилю.
Додатковим знаком слугує шеврон (нашивка), що символізує належність до тієї чи іншої організації.
Наша компанія, пропонує широкий спектр моделей уніформи. А також забезпечує черевиками, головними уборами, шевронами, сорочками.
Ми справді раді бачити Вас, як наших постійних клієнтв та партнерів.